OK

Jste spolehlivá/ý a zodpovědná/ý ...

Do naší účetní kanceláře v Brně hledáme účetní nebo účetního.

Pracovní náplň:
- zpracovat a pečovat o daňovou evidenci a účetnictví klientů
- komunikace s klienty a úřady
- vedení klientských spisů

Požadujeme:
- min. SŠ vzdělání ekonomického směru
- předchozí praxe na pozici účetní (ideálně alespoň 2 roky)
- pracovat samostatně i v týmu
- schopnost a ochotu se rychle učit, někdy zvládnout práci pod stresem, zodpovědnost, pečlivost, spolehlivost, aktivní přístup a preciznost
- znalost SW POHODA výhodou

Nabízíme:
- odpovídající mzdu
- standardní benefity (sick days 5 dnů, stravenky, dovolená navíc /za odpracované roky)
- pružnou pracovní dobu

Nástup ideálně ihned, popřípadě po dohodě nejpozději 1.8.2019.

Pište na e-mail: info@ucetni-kancelar.eu

Zasláním Vašeho životopisu vyjadřujete souhlas se zpracováním a uchováním Vašich osobních údajů ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů.